1-Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı

Bahar Ünal

Ajans Başkanı

Eskişehir Anadolu Üniversitesi, İletişim Bilimleri Fakültesi Basın Yayın Bölümü’nü derece ile bitirmesinin ardından, London School of Public Relations Academy sertifikası alan Ünal, ilk olarak gazete, dergi ve televizyon kanallarının haber servislerinde çalıştı. Ardından halkla ilişkiler, pazarlama ve stratejik planlama konularında stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti veren sektörün saygın ajanslarında 15 yıl direktör, yönetici ortak olarak görev yaptı.

Özellikle perakende, turizm, finans, gayrimenkul sektöründeki birçok markanın stratejik iletişim danışmanlığını yapan Ünal, birçok şirketin sektördeki algı ve itibar yönetimi konusundaki çalışmalarına önemli katkılarda bulundu ve rehberlik etti. İki yıl boyunca Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Basın Danışmanlığı görevini yürüten Ünal, Emlak Konut GYO dahil olmak üzere 3 halka arz süreci yönetti. 2014 yılında Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı adı altında tek başına yola çıkan Ünal, İstanbul Tüccarlar Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi, Genel Sekreteri ve Türkiye Halkla İlişkiler Derneği Üyesi’dir.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı

İlker Önel

Danışman

İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Önel, 2003 yılında aynı üniversiteden MBA derecesi aldı. Işık Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Contemporary Management alanında doktora eğitimine devam eden Önel, tarım ürünleri piyasasında uluslararası bir şirket olan Orgin Agro ve Galata Susam ve Tahin Fabrikası Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

İstanbul Tüccarlar Kulübü Derneği Kurucu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinin yanı sıra, İstanbul Ticaret Borsası Üyesi ve İskenderun Ticaret Borsası Meclis Üyesi olan Önel, aynı zamanda Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı’nda Yönetim Kurulu Üyesi olarak özellikle finans, makro ve mikro ekonomik gündem konusunda danışmanlık vermektedir.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı

Ayfer Arslan

Medya ilişkileri Konrdinatörü

Ekonomi basınının deneyimli ismi Ayfer Arslan, Tercüman Gazetesi, Kanal 6, HBB TV, Posta, Dünya, Akşam ve Cumhuriyet Gazetesi dahil medyada ekonomi muhabiri ve finans editörü olarak yaklaşık 26 yıl görev yaptı.

İSMMMO (İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası) “Yılın En Başarılı Ekonomi Muhabiri” ödülünün de sahibi olan Arslan, 2014 Aralık-2016 Haziran tarihleri arasında Edelman Türkiye’de Medya Direktörü olarak çalıştı. Sürekli Basın Kartı sahibi olan Arslan aynı zamanda Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyesi.

IMG_5276

Hayati Gök

Medya Direktörü

2008 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan Hayati Gök meslek hayatına ATV’de adım attı. Çalışma hayatına MedyaEvi İletişim, Image Halkla İlişkiler, DörtokBersay ve Berabera RP’da tecrübelerini devam ettirdi. Şimdi ise Bahar Ünal İletişim Danışmanlığında medya direktörü olarak çalışıyor.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı

Belemir Öksüz

Marka Temsilcisi

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun olan Belemir ÖKSÜZ, iş hayatına gayrimenkul sektörü ile adım attı. Emlakkulisi.com sitesinde editörlük, emlakmetrekare.com sitesinde haber müdürlüğü görevinde bulundu. Ekibimizin üyelerinden Belemir gayrimenkul alanındaki birikim ve deneyimleriyle marka temsilcisi olarak danışmanlık yapıyor.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı

Gizem Yanmaz

Marka Temsilcisi Yard.

Pamukkale Üniversitesi, İletişim fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü başarıyla tamamlayan Gizem Yanmaz, profesyonel yaşamına A İletişim’de Marka Temsilcisi olarak başladı. Başta sağlık, ekonomi ve gastronomi olmak üzere geniş bir yelpazede sektör tecrübesi bulunan Yanmaz, Bahar Ünal İletişim Danışmanlık bünyesinde Marka Temsilcisi Yardımcısı ünvanıyla ekibe destek hizmet vermektedir.

Telefon

+90 212 287 2734

Adres

Arnavutköy Mahallesi Bebek Arnavutköy Caddesi Arnavutköy Apt. 43/2 Beşiktaş / İstanbul / Türkiye

E-mail

info@baharunal.com.tr

Copyright 2017 Bahar Ünal ©  Tüm hakları saklıdır.