Hakkımızda,

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, gelişen ve her geçen gün büyüyen Türkiye’de halkla ilişkiler sektörüne yeni açılımlar katmak için yola çıkmış, geleceğe emin adımlarla ilerleyen, bu ülke ile aynı heyecanı ve inancı paylaşan çalışanlardan oluşan bir iletişim danışmanlığı şirketidir.

Kurulduğu yıldan bu yana, konusunda uzman, ülkenin ve dünyanın gündemine hakim danışmanları, güçlü network altyapısı, sektörde kendi sentezlerinden oluşturduğu etik ve ilkeli iletişim yaklaşımı ile fark yaratan Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, pek çok markanın beklentisi olan ‘özel hizmet’ anlayışını benimsemiştir.

Geleneksel halkla ilişkiler yaklaşımlarının dışında, yenilikçi bir anlayışla ‘terzi işi’ iletişim hizmeti sunan Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, ihtiyaca özel ekipler kurarak her zaman çözüm odaklı stratejiler izlemeyi ilke edinmiştir. Ayrıca global iletişim ve pazarlama dünyasında artık önemini yitiren B2B (Business to Business) yerine Türkiye’de ilk defa insan odaklı pazarlama olarak bilinen H2H (Human to Human) iletişim modelini sunmaktadır.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı sektör için yenilikçi adımlar atarken, bir diğer taraftan da sosyal sorumluluklarını yerine getirmeye özen göstermektedir. Bu kapsamda Kadının Güçlenmesi Prensipleri (Women's Empowerment Principles - WEPs) platformuna başvurarak, WEPs imzacısı ilk iletişim ajanslarından biri olmayı başarmıştır.

Birleşmiş Milletler Kadını Güçlendirme İlkeleri’ne (UN Women Empowerment Principles – UN WEPs) imza atan kuruluşlar arasında yer alan Bahar Ünal İletişim Danışmanlık, aralarında akademisyenler, uluslararası sivil toplum kuruluşları, emek örgütleri ve iş dünyası temsilcilerinin yer aldığı platforma kabul edilerek Türkiye’nin seçkin şirketlerinden biri olma konumunu perçinlemiştir.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı şirketi aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Sektör Danışma Kurulu’nda yer almakta ve fakültenin şirket paydaşları arasında gelecek nesillere destek olmaktadır.

Public Relations Society of America (PRSA)’nın ahlak ilkelerini benimseyen ve dünya standardında hizmet anlayışını iş yapış şekli olarak kabul eden Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, markanıza özel yaratıcı iletişim stratejileri ile hikâyenizi geleceğe ve dünyaya taşımayı amaç edinir.

Telefon

+90 212 287 2734

Adres

Arnavutköy Mahallesi Bebek Arnavutköy Caddesi Arnavutköy Apt. 43/2 Beşiktaş / İstanbul / Türkiye

E-mail

info@baharunal.com.tr

Copyright 2017 Bahar Ünal ©  Tüm hakları saklıdır.