Hakkımızda

“Terzi işi iletişim danışmanlığı”

about image

“Terzi işi iletişim
  danışmanlığı”

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, gelişen ve her geçen gün büyüyen Türkiye’de halkla ilişkiler sektörüne yeni açılımlar katmak için yola çıkmış, geleceğe emin adımlarla yürüyen bu ülkenin aynı heyecan ve inançla yürüyen çalışanlarından oluşan bir iletişim danışmanlığı şirketidir..

Geleneksel halkla ilişkiler yaklaşımlarının dışında, yenilikçi bir anlayışla ‘terzi işi’ iletişim hizmeti sunan Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, ihtiyaca özel ekipler kurarak her zaman çözüm odaklı stratejiler izlemeyi ilke edinmiştir.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı sektör için yenilikçi adımlar atarken, bir diğer taraftan da sosyal sorumluluklarını yerine getirmeye özen göstermektedir. Bu kapsamda Kadının Güçlenmesi Prensipleri (Women's Empowerment Principles - WEPs) platformuna başvurarak, WEPs imzacısı ilk iletişim ajanslarından biri olmayı başarmıştır.


Birleşmiş Milletler Kadını Güçlendirme İlkeleri’ne (UN Women Empowerment Principles – UN WEPs) imza atan kuruluşlar arasında yer alan Bahar Ünal İletişim Danışmanlık, aralarında akademisyenler, uluslararası sivil toplum kuruluşları, emek örgütleri ve iş dünyası temsilcilerinin yer aldığı platforma kabul edilerek Türkiye’nin seçkin şirketlerinden biri olma konumunu perçinlemiştir.

Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı şirketi aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Sektör Danışma Kurulu’nda yer almakta ve fakültenin şirket paydaşları arasında gelecek nesillere destek olmaktadır.

Public Relations Society of America (PRSA)’nın ahlak ilkelerini benimseyen ve dünya standardında hizmet anlayışını iş yapış şekli olarak kabul eden Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı, markanıza özel yaratıcı iletişim stratejileri ile hikâyenizi geleceğe ve dünyaya taşımayı amaç edinir.

Global PR Network’ü IPREX’in de Türkiye’deki çözüm ortağı olan Bahar Ünal İletişim Danışmanlığı ulusal ve uluslararası markalara global arenada hizmet sunabilme imkanına sahiptir.